background

Kariéra s BODYMISSION

Spojiť užitočnú vec s kariérou a pomôcť tak aj ostatným? Áno, dá sa to! Pridajte sa do tímu BODYMISSION Jána Sotáka a získajte možnosti realizácie v tejto prospešnej sfére. Vy pomôžete ostatným v ich cieľoch a zároveň sa Vám navýši Váš príjem. Zistite viac! Kontakujte nás.

Ako sa pridať do tímu BODYMISSION?

Ste človek, ktorý rád pomahá iným? Ste človek, ktorý dokáže pochopiť druhých? Chcete sa zapojiť do programu zdravého chudnutia, pomôcť tak nie len sebe ale aj ostatným? Potom ste na správnej ceste. Prvý krok je jednoduchý. Dohodnime si nezáväzné stretnutie a všetko si spolu prejdeme. Tešíme sa na Vás!

Tím BODYMISSION Jána Sotáka


Ján Soták

Poviem Vám od srdca, prečo som sa začal zaoberať práve oblasťou zdravia! Už odmalička som inklinoval k svalnatým postavám, lebo som to videl na mojom otcovi, a tak hneď, ako mi to vek dovolil, začal som posilňovať svoju postavu. Ako dieťa som si prešiel bojovým športom karate a na strednej škole som začal navyše navštevovať krúžok posilňovania a pritom som už ostal. Posilňovanie ide ruka v ruke so zdravou a pestrou stravou, a tak som nevedomky začal ovplyvňovať pre správne stravovanie celú moju rodinu. Neskôr, keď som si vybojoval aj reprezentačne miesto Slovenskej republiky v kulturistike a "športové meno", ten vplyv sa presunul aj na širšie okolie, a tak som začal pôsobiť ako osobný tréner. Pochytila ma "posadnutosť" ucíť ľudí v zdravý životný štýl, meniť ich hlavne k lepšiemu pocitu seba samého. Časom sa mi naskytla možnosť spolupracovať s naozaj veľmi kvalitnou nemeckou obchodnou firmou, ktorá vyvíja produkty hlavne pre zdravšie telo. Veľmi ma potešilo, že svoju prácu som vedel spojiť aj s lekárskou profesionálnou podporou, a tak sa moje skúsenosti ešte viac znásobili. Obchodná časť spolupráce s firmou mi dovolila vytvoriť si obchodný tím, a tak som začal spájať ľudí, ktorých zaujíma zdravo žiť a k tomu aj pomáhať ľudom vo svojom okolí, či už po zdravotnej stránke alebo navýšenia si svojho mesačného príjmu cez pomoc ľudom! Preto mi dovoľte, aby som Vám predstavil aspoň časť z môjho skvelého tímu. Ak Vás niekto z nich oslovil ako človek a obchodník, neváhajte ho kontaktovať. Máte môj prísľub, že Vás nesklamú.
Peter Šturman
Zdravím Vás priatelia.
Denno denne veľa z vás premýšľa aký život by chcel žiť, aká práca by ho napĺňala a nehovoriac o tom aké zdravie ma a chcel by mat. Volám sa Peter Šturman a mojim poslaním je postarať sa o druhých ktorým to zdravie až tak neslúži. Vzhľadom nato že som Fyzioterapeut - maser už 17 rokov a viem reálne zhodnotiť vaše túžby a potreby ako aj výsledok ktorý mnohí z vás očakávate. Moja spolupráca s projektom BODY MISSION je veľmi významná z hľadiska zdravia pre ľudí, času ktorého je stále malo a finančného ohodnotenia ktoré je veľmi zaujímavé pre každého koho už nebaví dostavať drobné od zamestnávateľa. Súčasťou mojej spolupráce s projektom BODY MISSION je môj tým kolegov s ktorými zažívame humorne chvíle ale zároveň sa vieme podporiť, pomôcť si navzájom a poskytovať profesionálne poradenstvo pre tých ktorí nás potrebujú. Priatelia a budúci partneri, staňte sa aktívnou súčasťou svojho života, ja vám k tomu rad pomôžem svojimi praktickými skúsenosťami a teším sa na našu spoluprácu. Je naozaj zaujímavý pocit mat konečne osud vo svojich rukách. 
Peťo: 0903 636 514


Barbora "barbiii" Obšitníková

Tento projekt ma zaujal a spravila som naozaj dobre rozhodnutie ze som jeho sucastou, pretoze dokazeme realne pomoct pri roznych zdravotnych alebo estetickych problemoch. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze nase produkty su nielen o krase, ale aj o zdravi. Zdravy zivotny styl by mal byt asi sucastou kazdeho cloveka a o tom svedci aj snaha nasho timu, ukazat a priblizit vam tento styl v podobe nasho projektu, ktory by nemohol fungovat bez tychto skvelych ludi. 
Barbiii: 0915 541 568stvorceky_zlte